Bu  Projelere Amerika'dan 12 Ödül Geldi!

Dünyanın en prestijli iş ödüllerinde olan Stevie Awards 2017’de, İGDAŞ 12 ödül aldı. New York’tan yapılan törende İGDAŞ,Türkiye’ye büyük bir gurur yaşattı.

Bu  Projelere Amerika'dan 12 Ödül Geldi!
04.10.2017 - Çarşamba

Dünyanın en prestijli iş ödüllerinde olan Stevie Awards 2017’de, İGDAŞ 12 ödül aldı. New York’tan yapılan törende İGDAŞ,Türkiye’ye büyük bir gurur yaşattı.

En prestijli iş ödülleri orasında olan Stevie Awards 2017’de, İGDAŞ 12 ödül birden aldı. New York’ta yapılan törende İGDAŞ aldığı ödüllerle Türkiye’ye büyük sevinç yarattı. Yarışmada 60 farklı ülkeden 4 bini aşkın sayıda başvuru arasında yer alan İGDAŞ büyük bir başarı kazanarak 12 ödül almaya hak kazandı. Dünyanın en saygın iş ödüllerinden Stevie Awards’a İGDAŞ damga vurdu. 14’üncü kez düzenlenen  ödül töreni için iki farklı proje ile 12 dalda finalist olma başarısı gösteren İGDAŞ, İstanbul’a 2 altın, 1 gümüş ve 9 bronz toplam 12 ödülle döndü.

Ödülleri İGDAŞ Topladı!

İGDAŞ Akademi Projesi; Yılın Özgün Tasarımlı Eğitim Platformu ve Yılın En İyi Eğitim Yönetimi Çözümleri kategorilerinde altın kazandı. Aynı proje, İş Gücü Geliştirme ve Eğitim kategorisinde bronz, Teknik Eğitim Programı, Farklı Eğitim Programları, Yılın Endüstriyel/Teknik Özgün Eğitim Platformu kategorilerinde bronz olmak üzere toplam 6 ödül aldı.

İGDAŞ (3Y) Yalın Yönetim Yolu Eğitim Programı ise Liderlik Gelişim Programları, Yönetici Gelişim Programları, Mesleki Gelişim Eğitim Programları, Yetenek Gelişimi Eğitim Programı, İş Gücü Geliştirme ve Eğitim Programları, Farklı Eğitim Programları kategorilerinde altı bronz ödül almaya değer bulundu.Törende İGDAŞ’ı; Genel Müdür Mehmet Çevik, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kızak, Özel Kalem Müdürü Sinan Keleş ve Dış İlişkiler ve Eğitim Müdürü Murat Şeralioğlu temsil etti. 

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik: “Kurum olarak ödüller almaya alışığız. Ancak uluslararası arenada en prestijli ödül olarak anılan Stevie ödülüne birçok kategoride layık görülmek bizi hem mutlu etti hem de gururlandırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir kuruluşu olarak burada ülkemizi ve İstanbul’umuzu temsil ettik. Artık çıtayı daha da yükselterek yepyeni projelerle çalışmalarımızı sürdürme hedefindeyiz. İGDAŞ sektörün bir okulu olarak 2-3 Kasım’da 20’den fazla ülkeyi İstanbul’da ağırlayacak. INGAS 2017’de dünyanın en önemli enerji kaynaklarından doğal gazın geleceği konuşulacak” diye konuştu.

Fırsat Projeleri