Bostancı Deluxe'te Ön Satışlar Başladı!

Yapıen İnşaat’ın yeni projesi Bostancı Deluxe'de ön satışlar başladı.

Bostancı Deluxe'te Ön Satışlar Başladı!
02.08.2017 - Çarşamba

İstanbul'un Bostancı lokasyonunda hayata geçirilen Bostancı Deluxe projesi, Yapıen İnşaat imzası ile yükseliyor. Ön talep toplama sürecinin yatırımcılardan  yoğun ilgi görmesi üzerine, projede kısa sürede ön satışlara başlandı.

Merkezi lokasyonu sayesinde yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunan Bostancı Deluxe projesi, 61 konforlu konuttan oluşuyor. İstanbul'daki ilk konut projesi Bostancı Deluxe'ü hayata geçiren  Yapıen İnşaat, sektörel deneyimi ile inşa süreci için gün sayıyor. Yatırımcılardan büyük ilgi gören projenin, ön satışlarına da başlandı.

Bostancı Deluxe projesi, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgede fark yaratacak. Bostancı İskelesi'ne ise, 5 dakika uzaklıkta yer alan ve 2 bin 200 m2 alanda yükselen proje, tek blokta 61 konforlu ve ferah daireden oluşuyor. Projede yer alan konutlar; 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks  alternatiflerinden oluşuyor.

Bostancı Deluxe'te Teslimler Mart 2018'de!

Bostancı Deluxe projesinin yüzde 70'yi yeşil alana ayrılmış durumda. Proje, 15 kattan oluşuyor ve 11'inci kattan itibaren bütün daireler adalar ve deniz manzarasına sahip. Yatırımcısına kazançlı bir yatırım alternatifi sunan Bostancı Deluxe'de,115 m2  büyüklüğe sahip olan 3+1 daireler 850 bin TL'den satışa sunuluyor. Şu an da ön satışta olan projenin, Mart 2018'de teslim edilmesi hedefleniyor.
Bostancı'da, merkezi bir nokta yer alan  Bostancı Deluxe, kullanıcılarına her yere kolay ulaşım olanağı sunuyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika, E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafede ve Bağdat caddesine yakın mesafede yer alıyor.

Fırsat Projeleri