Asat Borç Ödeme, Su Borcu Yapılandırma!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi, vatandaşların su borçlarını ödemelerinde kolaylık sağlayacak sistemi hizmete sundu.

Asat Borç Ödeme, Su Borcu Yapılandırma!
25.07.2017 - Salı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi, vatandaşların su borçlarını ödemelerinde kolaylık sağlayacak sistemi hizmete sundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi, vatandaşlara kolaylık sağlayacak sistemi hizmete sundu. Artık vatandaşlar su borçlarını öderken zamandan tasarruf yapacak. Antalya halkı su faturasını internet üzerinden online olarak ödeyebilecek. 

Vatandaşların zamandan tasarruf yapmaları ve kuyrukta beklememeleri için Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi, online sistemi hizmete sundu. www.asat.gov.tr üzerinden giriş yapılır.

Antalyalı vatandaşlar, ASAT online işlemlere giriş yaparak su faturası online ödeme ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilir. Online sistemde kredi kartı kullanarak ödeme gerçekleştirilir. ASAT online işlemlerde su borcu görüntülemek de mümkün. Asat borç ödeme sistemine su aboneliğinize ait abone numarasını (su ihbarnamesinde yazan) girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. 

ASAT su faturasını online olarak ödeyen vatandaşlar ödendi belgesinin bir kopyasını bilgisayarlarına kaydetmeleri gerekir. 

ASAT su faturası borç ödeme işlemlerini online olarak ödemek istemeyen vatandaşlar ödemelerini, Akbank, Aktif Bank, Alternatif Bank, Albaraka Bank, Denizbank, Qnbfinans Bank, Finans Katılım Bankası, Fibabank, Garanti Bankası, Halkbank, Hsbc Bank, Icbc Bank, Ing Bank, İş Bankası, Kuveyt Turk Katılım Bankası, Şekerbank, Türk Ekonomi Bankası (Teb), Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, PTT veznelerine yatırabileceğiniz gibi bankaların internet şubeleri ve cep şubelerinden ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

SU BORCU YAPILANDIRMA

Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü, çeşitli sebeplerle zamanında borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlara fırsat sundu. Borcu icraya giden vatandaşların da yararlandığı fırsatta, müracaatçılar borçlarının faizsiz halini seçtikleri taksitlerle ödeyebilecekler.
 

FIRSAT PROJELERİ