Ankara'ya Yeni Proje: OYAK Göksupark

Ankara’da hayata geçirilecek OYAK Göksupark konut projesi bölgenin yaşam merkezi olacak.

Ankara'ya Yeni Proje: OYAK Göksupark
12.11.2017 - Pazar

OYAK, Ankara’nın yükselen değeri Eryaman’da yeni konut projesi olan OYAK Göksupark’ı hayata geçiriyor.

OYAK Göksupark konut projesi, OYAK tarafından Ankara’nın yükselen değeri Eryaman’da hayata geçiriliyor. Göksu Parkı’nın hemen yanı başında yükselen OYAK Göksupark, şehrin gürültüsünden uzak, , yaklaşık 73 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek, modern mimariye sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşacak.

Bölgenin Yaşam Merkezi Olacak

15 bloktan oluşan 1.876 konutluk OYAK Göksupark, 38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip olacak. Proje, sosyal donatı alanları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş yolları, etkinlik alanı, tematik bahçeler ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra 7 ticari üniteyle bölgenin yaşam merkezi haline gelecek. Proje, otobüs duraklarına 3 dakika, metro, eğitim kurumları, en yakın hastane ve Göksu AVM’ye 5’er dakika, şehir merkezine 20 dakika ve havaalanına 30 dakika mesafede, her yere kolay ulaşım imkanı sağlayan prestijli bir lokasyonda yer alıyor. 

Koşulları iyileştirmek birincil önceliğimiz

OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E.) Tümgeneral Mehmet Taş, “Üyelerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam ederken, ortaya koyduğumuz her yeni başarıyla OYAK’ı bir adım daha ileriye taşımanın onurunu duyuyoruz. Türkiye’nin çağdaş kent planlaması ve şehircilik yaklaşımına değer katacak OYAK Göksupark’ı bu topraklara kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlk etapta 150 binden fazla OYAK üyesinin faydalanabileceği proje için OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem de “OYAK olarak, üyelerimizin birikimlerine sürdürülebilir reel getiri sağlamanın yanı sıra onlara sunduğumuz hizmetleri güncel koşullar çerçevesinde iyileştirmek birincil önceliğimiz. Bu hizmetlerin içinde konut ihtiyacı önemli bir yer tutuyor. Kuruluşumuzdan bugüne kadar üyelerimize 15 bine yakın konut teslim ederken, gelecek dönemde konut üretme faaliyetlerimize kararlılıkla devam edeceğiz. Bu konut projesini de gururla hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

Fırsat Projeleri