Farilya Asia Temsilcisi Sizi Arasın
Farilya Asia

Farilya Asia

Ufuk Mesken İnşaat 
İSTANBUL / PENDİK
Farilya Asia Temsilcisi Sizi Arasın
Farilya Asia kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Farilya Asia PROJE ÖZELLİKLERİ

Başkent Ankara'da 'modern' bir imza taşıyan birçok projeye imza atan Ufuk Mesken İnşaat, sektördeki tecrübesini şimdi de İstanbul'un son yıllarda değerine değer katan bölgesi Pendik'te yaşamla buluşturuyor.

13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen ve lokasyonu açısından dikkat çeken Farilya Asia Rezidans projesi, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen karşısında yükseliyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelerin de yer aldığı karma yaşam konseptine sahip olan projede ayrıca mağazaların bulunduğu meydan bölümünün giriş ve çıkış ayrı olacak. Böylece sitede güvenlik üst seviyelerde tutulacak. Sitenin güvenliği ayrıca 7/24 görüntülü olarak sağlanacak.

Rezidans ve ticari ünitelerden oluşan ve metroya 50 metre mesafede yer alan proje, üç blok halinde tasarlandı. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerinin bulunduğu Farilya Asia projesindeki 1+0 daireler 40 ila 67 metrekare, 1+1 daireler 82 ila 96 metrekare, 2+1 daireler 109 ila 159 metrekare, 3+1 daireler 161 ila 173 metrekare, 4+1 daireler ise 251 metrekare alan büyüklüğüne sahip.

Adalar ve deniz manzarasına sahip Farilya Asia Rezidans'ta restoran, kafe, yürüyüş alanları, süs havuzu ve çocuk oyun alanları da yer alıyor.

Farilya Asia Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Hayatınıza değer katacak; Farilya Asia

Anadolu Yakası'nın En Gözde 7 Projesi