Eston Şehir Koru Temsilcisi Sizi Arasın
Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Polat Yol
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Eston Şehir Koru Temsilcisi Sizi Arasın
Eston Şehir Koru kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Eston Şehir Koru PROJE ÖZELLİKLERİ

 

İstanbul’un yatırım değeri günden güne artan bölgesi Bahçeşehir’de, 215 dönüm arazi üzerine kurulu merkezinde doğa sevgisinin filizlendiği yepyeni bir yaşam konseptiyle ve  az katlı mimarisiyle Eston Şehir Koru, sakinlerini bekliyor. 

Yeşilin her tonunu barındıran, dört bir yanı doğayı kucaklayan, dinginliğin yanı sıra sosyal olanaklarıyla da kaliteli ve prestijli bir yaşamdan beklentileri karşılamaya hazır Eston Şehir Koru ile yeni bir düzene adım atmaya hazırlanın. 

7 katlı 24 blok, 5 katlı 28 blok, 64 katlı dubleks, 64 blok, 8 blok ikiz villalar ve ticari ünitelerle birlikte toplam 125 blok olarak inşa edilen projenin, Aralık 2019'da teslim edilmesi planlanıyor. Lokasyonuyla da dikkat çeken proje TEM ve bağlantı yollarına yakın, Atatürk Havalimanı'na ise yaklaşık 25 kilometre mesafede konumlanıyor.

Fitness Cafe ve Lounge Alanları, Çocuk Oyun Alanları,Wellness Center & SPA merkezi, Açık & Kapalı Spor Alanları, Aktivite Alanlar, Kolay Erişimli Mini Avm, Az Katlı, Yatay Mimari,Açık/Kapalı Otopark,Araç Trafiğine Kapalı Alanlar,Bisiklet ve Yürüyüş Yolları    ile hayatı ayrılacıklı yaşayın 

Eston Şehir Koru Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Doğa Dostu Eston Şehir Koru Projesi Satışta!

Estonşehir Koru Basın Lansmanıyla Tanıtıldı

Eston Şehir Koru’dan Ev Alan Kazanacak

Celaleddin Polat Estonşehir Koru'nun Detaylarını Anlattı

Şehrin İçinde Doğal Yaşam: Eston Şehir Koru