Dekon Senkron

Dekon Senkron

İSTANBUL / ÜMRANİYE
Dekon Senkron Temsilcisi Sizi Arasın
Dekon Senkron kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Dekon Senkron PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un son yıllarda yapılan lüks projelerle çehresi değişen ve en genç ilçelerinden biri olan Ümraniye'de ve Ataşehir'e yürüme mesafesinde Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Dekon Senkron projesi, 12 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

2019'un ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan proje, hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde beklentilerin ötesinde bir yaşama davet ediyor. Tek blokta 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş kusursuz teknik donatılarıyla sakinlerine her türlü konforu yaşatacak 170 konuttan oluşan Dekon Senkron'da 106 ila 862 metrekare arasında değişen büyüklükte onlarca dükkan da bulunuyor.

Lokasyonu açısından da dikkat çeken proje, TEM otoyoluna ve AVM'ye yürüme, Ataşehir merkeze 1 kilometre mesafedeki konumu ile ön plana çıkıyor. Dekon Senkron, kapalı otopark, fitness center, SPA, hamam, sauna, oyun alanları ve konsiyerj hizmeti gibi pek çok ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

Havuz, fitness center, SPA, hamam ve sauna bölümleriyle sağlıklı bir yaşam için aranılan birçok ayrıcalığı bir arada sunan Dekon Senkron projesi, 5 bin metrekarelik ticari alan içinde de giyim mağazalarından restoranlara, kırtasiyeden markete birçok ihtiyaca cevap verebilecek alanlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Dekon Senkron Foto Galeri

Dekon Senkron Nerede?

Benzer Projeler

Orya Park

İSTANBUL / ÜMRANİYE

İnsan hak ettiği yerde yaşamalı!

Loft Up/7.60

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Hayatı Up'ta Yaşamak İsteyenler İçin En Havalı Giriş

Cuento İstanbul

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Hikayeniz buradan başlasın...

Emporia İstanbul

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Emporia'yla Yeni Bir Yaşama Merhaba

Simart City

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Simart City; Yeni Nesil Bir Yaşam!

New Loca İstanbul

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Gün geçtikçe değerlenecek yatırımın adresi!