Bahçeşehir Atmaca

Bahçeşehir Atmaca

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Bahçeşehir Atmaca Temsilcisi Sizi Arasın
Bahçeşehir Atmaca kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Bahçeşehir Atmaca PROJE ÖZELLİKLERİ

Atmaca Grup, İstanbul'un yükselen değeri Bahçeşehir'de elit bir projeye imza atıyor. 48 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Bahçeşehir Atmaca projesi, daire ve villa konsepti olarak tasarlanıyor. Bahçeşehir Atmaca, büyüklükleri 175 ila 286 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş 305 konuttan meydana geliyor.

Kent yasamının yogunlugundan uzak, yine sehrin içinde fakat sakin, doga ile iç içe bir yasam tarzı olusturulan Bahçeşehir Atmaca projesi, komşuluk ilişkilerinin yaşandığı mahalle kültürünü yaşatmayı hedefliyor.

İnsanı ve doğayı merkezine alan proje, sakinlerinin beklentilerine cevap veren sosyal tesisler, spor tesisleri ve bu alanlarla bütünlesen keyifli peyzaj alanları gibi farklı detayları da bünyesinde bulunduruyor.

Yatay mimarinin estetikle birleştirildiği Bahçeşehir Atmaca, 4 farklı blok tipinden oluşuyor. Yesil bölümlerin ve bahçe alanlarının maksimum büyüklükte dizayn edildiği proje, az yoğunluklu bir butik proje olarak ön plana çıkıyor.

Kusursuz teknik donatılarıyla hayataınızı kolaylaştıracak ünitelerden meydana gelen Bahçeşehir Atmaca'nın sosyal ayrıcalıkları açık ve kapalı havuzların yanında çocuk oyun alanları, fitness, sauna, hamam, yürüyüş parkurları gibi ortak kullanım alanları konut sahiplerine site içerisinde hareketli ve sosyal bir yaşam vaat ediyor.

Bahçeşehir Atmaca Foto Galeri

Bahçeşehir Atmaca Nerede?

Benzer Projeler

Eston Şehir Mahallem

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAHÇEŞEHİR

Son 10 Dairede Kaçırılmaz Fırsat

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR

Meydan Blokları Satışa Açıldı!

Sky Bahçeşehir

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR

Ayrıcalıklar Kendiliğinden Gelir

Göl Panorama Evleri

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR

Hayatınızın merkezi eviniz olacak

Bahçeşehir Park

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR

Daha fazla bahçe, daha fazla yaşam...

Pergamon Köşkleri

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAŞAKŞEHİR

Kadim bilgeliğin mimariye yansıması!