B Life Çeşme

B Life Çeşme

İZMİR / ÇEŞME
B Life Çeşme Temsilcisi Sizi Arasın
B Life Çeşme kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

B Life Çeşme PROJE ÖZELLİKLERİ

Sektöre farklı bir bakış açısı kazandıran Berberoğlu İnşaat ile Entegre İnşaat ortaklığı ile sadece İzmir'in değil dünyanın en güzel denizine ve doğasına sahip Çeşme'nin en özel koylarından biri olan Ayasandra'da denize sıfır konumda hayata geçirilen B Life Çeşme, 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Yarımadanın tüm koylarına olan yakınlığı ve akıcı mimarisi ile 'ayrıcalıklı yaşamın' standartlarını yeniden belirleyen B Life Çeşme projesi, Çeşme’nin hareketli yaşamından uzak, aynı zamanda Çeşme Marina’ya on dakika mesafedeki lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

B Life Çeşme projesi, kentle bütünleşirken, lüks yaşamın simgesi haline gelen residence konseptini, eşsiz mavilikler, şifalı sular, kum, güneş, eğlence, huzur, kısacası Çeşme ile yeniden harmanlıyor.

Farklı bir rezidans kültürü oluşturan B Life Çeşme projesi, büyüklükleri 77 ila 270 metrekarğe arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 28 daire ve 14 villadan meydana geliyor.

Rezidans konseptinin her türlü nimetleriyle donatılmış projede çocuk havuzundan açık termal havuzuna, fitness, plates ve yoga salonundan SPA ve saunaya birçok detay da sizler için tasarlandı.

B Life Çeşme Foto Galeri

B Life Çeşme Nerede?

Benzer Projeler

Gümüş Park Avenue

İZMİR / BORNOVA

Lansman öncesi avantajları kaçırmayın.

Özemeksan Şehrin Evleri

İZMİR / BORNOVA

Size Özel Bir Şehir

Kavuklar Bornova

İZMİR / BORNOVA

Körfezin çehresini değiştirecek

Folkart Hills Çeşme

İZMİR / ÇEŞME

Çeşme'de sıra dışı bir proje

Verde Royal

İZMİR / BUCA

İster Residence Konforu, İster Villa Rahatlığı

Teos Life Residence

İZMİR / SEFERİHİSAR

Teos Life Residence; Yeni Bir Hayat