5.Levent

5.Levent

İSTANBUL / EYÜP
5.Levent Temsilcisi Sizi Arasın
5.Levent kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

5.Levent PROJE ÖZELLİKLERİ

Hayatın ve şehrin merkezinde, daha önce yaşamadığınız bir İstanbul deneyimi... Eşsiz doğası, muhteşem lokasyonu, size özel keyifleriyle ayrıcalıklı bir yaşamın tüm detayları 5. Levent'te yeniden yorumlanıyor.

Doğanın içinde güvenle ve özgürce eğlenmek, hayal dünyalarında yepyeni ufuklar açmak, en değerli varlığınız çocuklarınıza eşsiz birer armağan olacak.

Çocuk Oyun Parkları , Ağaç Evler, Tematik Oyun Parkı, Kızılderili Çadırları, Oyun Mağarası, Kum Havuzu, Tırmanma Duvarı, Su Parkuru, Kids Club, Denge Parkur.

Yüzde 50'den fazlası yeşil alanlardan oluşan 5. Levent'te, doğanın tüm güzellikleriyle dolu, nefes alan, özgür, yemyeşil bir yaşam sizi bekliyor. 5. Levent'te tüm evler muhteşem göl, doğa ve şehir manzarasına sahip. Bölgenin iklimine uygun zengin bitki örtüsü ve tertemiz gölüyle 5. Levent huzurlu bir yaşam sunuyor.

Doğanın içinde güvenle ve özgürce eğlenmek, hayal dünyalarında yepyeni ufuklar açmak, en değerli varlığınız çocuklarınıza eşsiz birer armağan olacak.

Çocuk Oyun Parkları , Ağaç Evler, Tematik Oyun Parkı, Kızılderili Çadırları, Oyun Mağarası, Kum Havuzu, Tırmanma Duvarı, Su Parkuru, Kids Club, Denge Parkuru

DAHA DA FAZLASI

Dilerseniz yemyeşil bir bahçede dalından koparacağınız bir meyvenin tadına bakın, dilerseniz kendi domatesinizi yetiştirin.

DAHA FAZLA MUTLULUK

Doğanın içinde güvenle ve özgürce eğlenmek, hayal dünyalarında yepyeni ufuklar açmak, en değerli varlığınız çocuklarınıza eşsiz birer armağan olacak. Çocuk Oyun Parkları , Ağaç Evler, Tematik Oyun Parkı, Kızılderili Çadırları, Oyun Mağarası, Kum Havuzu, Tırmanma Duvarı, Su Parkuru, Kids Club, Denge Parkuru.

5.Levent Foto Galeri

5.Levent Nerede?

Benzer Projeler

Mesa Koz

İSTANBUL / KADIKÖY

Mesa'dan Lansmana Özel Fırsatlar!

Yeni Nesil Eyüp

İSTANBUL / EYÜP

Yaşam Alanına Farklı Bir Tanım!

Yayalar Pendik

İSTANBUL / PENDİK

Satyadan Muh-te-şem Bir Proje

Koru Görkem Evleri

İSTANBUL / SİLİVRİ

Hayalinizdeki Birinci Sınıf Yaşam…

ARY Mevsim

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Hayat Mevsim'inde Güzel

İnnovia 4

İSTANBUL / ESENYURT

100 ay faizsiz vade fırsatı...