11. Mahalle Temsilcisi Sizi Arasın
11. Mahalle

11. Mahalle

Gül İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
11. Mahalle Temsilcisi Sizi Arasın
11. Mahalle kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

11. Mahalle PROJE ÖZELLİKLERİ

Yatırım değeri gün geçtikçe artan Beylikdüzü ilçesinde  yükselen 11. Mahalle konut projesi, Gül İnşaat güvencesi ile 28.918 metrekare arsa üzerinde modern mimarisi ve peyzaj  düzenlemesi ile konumlanıyor.

11.Mahalle konut projesi, yatırımcılarına kent merkezinde, deniz manzarasına sahip konutlarda, her yere kolay ulaşım avantajı da sunuyor.

Mimari yapısı ve kullanım özellikleri kadar peyzaj düzenlemesine de önem verilen 11. Mahalle projesinde, yeşil alanlar ve sosyal donatılara geniş yer verildi. Proje, adı gibi 11 ayrıcalıklı bloktan meydana geliyor.

Yapay gölete sahip ve bir adanın yer aldığı 11. Mahalle konut projesi  600 konforlu daire, 28  ticari birim, 9 ofis ve 1 marketten oluşuyor. Proje, yatırımcılara kullanım kolaylığı  sunmak adına farklı büyüklük ve tipten dairelerden oluşuyor.

11.Mahalle projesindeki konutlar; 100 ila 348 metrekare arasında değişen genişlikteki 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 ve 5+2 alternatiflerinden meydana geliyor. Deniz manzarasına hakim konumda yükselen projede, konutların 2017 sonunda sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

11. Mahalle projesi Beylikdüzü’nde yer aldığı merkezi konum sayesinde eğitim, hastane ve sosyal yaşam noktalarına yakın mesafede konumlanıyor. Bünyesinde yapay gölet ve adanın yer aldığı projenin kullanıcılarına sunduğu sosyal donatılar arasında: kapalı otopark, güvenlik kameralı güvenlik, süs havuzu, açık otopark, sauna dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve fitness merkezi mevcut

11. Mahalle Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

11. Mahalle projesi teslim tarihi

11. Mahalle projesi fiyat listesi

11. Mahalle projesi nerede?

Beylikdüzü'nün En Yeni Mahallesi; 11. Mahalle

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi